A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Михайлівська багатопрофільна лікарня" Михайлівської Селищної Ради Василівського Району Запорізької Області

Дистанційні навчальні курси для лікарів

Сторінка дистанційних курсів для лікарів     https://courses.phc.org.ua .

Класифікація ІСРС-2: як нею користуватися? Матеріали тренінгу ©

Класифікація ІСРС-2: як нею користуватися? Матеріали тренінгу © Класифікація ІСРС-2, офіційний український переклад якої затверджений відповідним наказом Міністерства охорони здоров’я України, поступово входитиме у повсякденну роботу лікарів первинної ланки. Пропонуємо до уваги читачів матеріали тренінгу з впровадження ІСРС-2, розроблені фахівцями Міністерства.

15:13 01.04.2020

Національна служба здоров’я розпочинає онлайн навчання лікарів новій системі кодування хвороб за принципом ДРГ

У січні 2020 року стартує ОНЛАЙН ПРОГРАМА НАВЧАННЯ від Національної служби здоров’я  по темі «Клінічне кодування в українській системі ДСГ». Це важливо, оскільки з квітня 2020 року заклади охорони здоров’я переходять на нову модель фінансування, яка базуватиметься на кодуванні пролікованих випадків із застосуванням діагностично-споріднених груп. Якість кодування буде напряму впливати на обсяг фінансування закладів охорони здоров’я.  Для того, щоб допомогти закладам підготуватися до кодування, відповідно до нових правил та стандартів кодування випадків у стаціонарі, Національна Служба Здоров’я України розробила Онлайн Програму навчання по темі «Клінічне кодування в українській системі ДСГ». Комплексну програму навчання допоможе підготуватись до запровадження нової моделі оплати послуг закладів охорони здоров’я на основі діагностично-споріднених груп (ДСГ). При переході до моделі оплати за пролікований випадок, якість кодування лікарів буде напряму впливати на обсяг коштів отриманих закладами охорони здоров’я від НСЗУ. Ця програма допоможе лікарям навчитися кодувати діагнози та медичні втручання використовуючи Австралійську систему класифікації, яка найближчим часом буде імплементована як офіційна класифікація в Україні відповідно до нових правил та стандартів кодування випадків у стаціонарі.

15:09 01.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора