A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Михайлівська багатопрофільна лікарня" Михайлівської Селищної Ради Василівського Району Запорізької Області

ЦЕНТРАЛЬНОГО КОМПОНЕНТУ E-HEALTH

 

ВХІД ДО ЦЕНТРАЛЬНОГО КОМПОНЕНТУ E-HEALTH

https://eh.mcmed.ua/

 

Додаток eHealth.ЕМСІМЕД

eHealth.ЕМСІМЕД – окремий програмний продукт, створений для швидкого підключення медичного закладу до центрального компоненту електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) та роботи з ним.

еHealthМи розробили додаток для того, аби якомога оперативніше та гнучкіше впроваджувати усі технологічні новації, передбачені медичною реформою.

Електронна система охорони здоров`я – eHealth постійно вдосконалюється, і Національна служба охорони здоров’я щоразу додає до неї новий функціонал, який також має бути імплементований та протестований у медичних інформаційних системах.

Процес розробки нових можливостей у медичній інформаційній системі складний, потребує часу та ресурсів. У додатку ми маємо змогу впровадити їх швидше. Усе це ми робимо для того, аби усі наші користувачі першими мали змогу працювати з ЕСОЗ без затримок у часі.

Зверніть увагу: для встановлення додатку на ваш комп’ютер, потрібна версія ОС Windows 8 та вище, а також версія браузера Internet Explorer 11.

5 причин приєднатись до реформи за допомогою додатку eHealth.ЕМСІМЕД

  • 1. Підключення медичного закладу до центрального компоненту eHealth – швидко та просто
  • 2. Увесь функціонал додатку – безкоштовний
  • 3. Ведення електронних медичних записів – перенесемо їх до МІС автоматично
  • 4. Безпека даних та сертифікат КСЗІ – дані зберігаємо у сертифікованих дата-центрах
  • 5. Консультації та безкоштовне навчання – розповімо, покажемо та навчимо працювати з eHealth через додаток

Зареєструватися в eHealth

Що таке eHealth

eHealth – державна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для автоматизації ведення обліку медичних послуг і управління всією медичною інформацією в цифровому форматі.

Структурно eHealth складається з центральної компоненти – основної бази даних (БД), а також інтегрованих з нею медичних інформаційних систем (МІС). Автоматичний обмін даними між центральною БД і МІС здійснюється через відкритий програмний інтерфейс (API). Функціонування і адміністрування системи забезпечує Національна служба здоров’я України (НСЗУ).

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора