A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Михайлівська багатопрофільна лікарня" Михайлівської Селищної Ради Василівського Району Запорізької Області

Комунальні підприємства

КП «Михайлівське районне архітектурно-планувальне та техінвентаризаційне бюро»

КП «Михайлівське районне архітектурно-планувальне та техінвентаризаційне бюро» є комунальною власністю Михайлівської районної ради, має статус юридичної особи, є правонаступником Госпрозрахункового архітектурно-планувального та техінвентаризаційного бюро при головному архітекторі Михайлівського району Запорізької області.

Створено на підставі Рішення виконавчого комітету Михайлівської районної ради народних депутатів №256 від 08.09.1988 року, а також Розпорядження Представника Президента України в Михайлівському районі №30 від 01.02.1993 року та №26 від 26.01.1994 року.

На сьогоднішній день штат підприємства складається з п’яти працівників.

Комунальне підприємство «Михайлівське районне архітектурно-планувальне та техінвентаризаційне бюро» надає послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомості, які знаходяться у власності фізичних чи юридичних осіб з видачею технічного паспорту.

Також у нас Ви можете замовити:

  • оцінку нерухомості;

  • підготовку комплекту документів для відчуження об’єктів нерухомості (продажу, дарування, прийняття спадщини та ін.).

Прийом громадян ведеться за адресою: смт. Михайлівка, вул. Центральна (Леніна), буд 33, приміщення БТІ, кожного робочого дня з 8.00 до 15.00, перерва на обід з 12.00 до 13.00. Консультацію можливо отримати за телефонами: 2-02-15, 0672732041.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора