A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне Некомерційне Підприємство "Михайлівська багатопрофільна лікарня" Михайлівської Селищної Ради Василівського Району Запорізької Області

Комунальні установи

Комунальна установа «Об’єднаний трудовий архів» Михайлівської районної ради Запорізької області

Рішенням сесії Михайлівської районної ради від 26.01.2017 № 11 створено комунальну установу «Об’єднаний трудовий архів» Михайлівської районної ради Запорізької області. Директор КУ «Об’єднаний трудовий архів» Михайлівської районної ради Запорізької області - Козаченко Надія Іванівна. Провідний архівіст – Руденко Марину Володимирівну. Головний бухгалтер – Белименко Антоніна Анатоліївна.

У трудовому архіві зберігаються документи з особового складу, які забезпечують соціально-правовий захист населення не лише Михайлівського району. Запити про надання довідок соціально - правового характеру приходять з усіх країн, як колишнього СНД, так і із-за кордону. Трудовий архів надає довідки населенню і управлінням пенсійних фондів про стаж, заробітну плату, реорганізації підприємств, для нарахування пенсії за віком, по інвалідності, по втраті годувальника, пільговій пенсії.

У трудовому архіві зберігаються документи з особового складу з 1943 – 2015 рр. Це ліквідовані артілі, колгоспи, радгоспи, фермерські господарства, будівельні організації, кооперативні сільгосппідприємства, ПМК, документи Пришибського РМЗ, КХП, управління житлово-комунальних господарств району, Михайлівської СЕС, а також документи виборчих комісій та багато інших.
На сьогодні у трудовому архіві знаходиться 187 фондів зберігання, це без малого 12 000 одиниць зберігання. У 2014 році трудовим архівом було видано 657 соціально - правових і 40 тематичних довідок. 2015 р. - 670 с/пр. та 27 тематичних.; 2016 р. 696 с/пр. та 14 тематичних.

Статут комунальної установи «Об'єднаний трудовий архів» Михайлівської районної ради Запорізької області передбачає забезпечення збереження соціально-значимих документів, що накопичилися в процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб району, інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.


КУ «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Михайлівської районної ради Запорізької області

Комунальна установа «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Михайлівської районної ради Запорізької області створена 01.08.2013р. рішенням Михайлівської районної ради 25.04.2013 №10. Комунальна установа заснована на спільній власності територіальних громад Михайлівського району Запорізької області, забезпечує раціональну діяльність закладів у галузі освіти, молоді та спорту Михайлівського району Запорізької області.

Засновником Центру є Михайлівська районна рада Запорізької області, яка діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Центр входить до сфери управління відділу освіти, молоді та спорту Михайлівської районної державної адміністрації Запорізької області.
Головною метою діяльності Центру є забезпечення організації бухгалтерського обліку та звітності щодо виконання кошторису видатків, проведення ремонтно-будівельних робіт, реалізація державної політики України у сфері матеріально-технічного забезпечення установ та закладів освіти, які утримуються за рахунок районного бюджету.

Місцезнаходження Центру:

Юридична адреса: 72002, Запорізька область, Михайлівський район, смт Михайлівка, вулиця Центральна, будинок 36.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора